Zamkowe Forum Kobiet

IV Zamkowe Forum Kobiet

17 czerwca 2018 

Zamek Kólewski w Niepołomicach

Tej imprezy nie może zabraknąć ! Przed nami kolejna edycja Zamkowego Forum Kobiet, a jego tematyka poruszać będzie najbliższe kobiecie zagadnienia.

Spotkanie zostało zorganizowane po raz pierwszy w 2015 roku z inicjatywy prezesa Fundacji Zamek Królewski w Niepołomicach Barbary Ptak i na stałe wpisało się krajobraz niepołomickich wydarzeń . 

17 czerwca  na dziedzińcu  zamkowym po raz trzeci spotkają się wybitni specjaliści, którzy wspierają kobiety w staraniach o zdrowy,  piękny i młody wygląd. To szczególne wydarzenie będzie jednocześnie doskonałą okazją aby zasięgnąć inspirującej porcji wiedzy z zakresu rozwoju osobistego oraz intelektualnego. Przez cały czas trwania imprezy będzie można uzyskać porady medyczne lekarzy specjalistów, dietetyka i zasięgnąć porad fachowców w kwestii osobistego stylu ubierania się, makijażu, zabiegów pielęgnacyjnych oraz doboru fryzury.

Gwarantujemy,  że udział we forum z pewnością  zarazi Was kreatywnością, wzbogaci o merytoryczną dawkę inspiracji, motywacji oraz zapewni cudowne wrażenia. 

 Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do udziału i współtworzenia z nami tego wyjątkowego spotkania.  

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij