Tenis

4 września 2006 roku oddano do użytku korty tenisowe w Niepołomicach. Piękny obiekt powstał niedaleko boiska MKS Puszcza Niepołomice, czyli dokładnie tam, gdzie przed wojną umiejscowione były korty z nawierzchnią ceglaną. Osoby prowadzące prace ziemne natknęły się nawet na pozostałości starego kortu. Niepołomicki obiekt jest idealnie odwodniony i może stanowić wzór dla podobnych budowli.

Obiekt składa się z dwóch kortów oraz bramek ustawionych tak, że podczas nieobecności tenisistów, można grać w futsal. Obiekt jest pokryty specjalną sztuczną trawą, która jest bardzo wytrzymała i nie wymaga wielkich nakładów na utrzymanie. Pamiętać jednak należy, że nie istnieje możliwość gry w 'korkach' ! Obiekt jest bardzo dobrze oświetlony. Nieopodal kortów znajduje się parking.

Chcąc skorzystać z kortu, prosimy o kontakt z recepcją Hotelu Zamek Królewski, nasz personel służy pomocą w rezerwacji kortu w dogodnym dla Państwa terminie.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij