Rowery

Puszcza Niepołomicka doskonale nadaje się także do uprawiania turystyki rowerowej. Przez tereny gmin Niepołomice i Kłaj ciągnie się, utworzona przy współpracy z Nadleśnictwem Niepołomice, dobrze oznaczona ścieżka rowerowa. Jej początek i koniec znajduje się niedaleko parkingu przy byłym ośrodku Krakowianka. Stanowi to duże ułatwienie dla rowerzystów z okolic Niepołomic. Ścieżka rowerowa liczy w przybliżeniu siedem kilometrów i zatacza pętlę obejmującą około 250 hektarów lasu. Wyznaczona dla ruchu rowerowego trasa, wiedzie przez teren, który pozwala cieszyć się niezwykłą urodą Puszczy, a wzniesienia, takie jak Kozie Górki, są idealne dla rowerzystów pragnących włożyć w jazdę trochę więcej wysiłku.

 Aby pojeździć po Puszczy nie trzeba przywozić własnego roweru. Zamek Królewski w Niepołomicach dysponuje WYPOŻYCZALNIĄ ROWERÓW dla dorosłych i dzieci. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wypożeczenia roweru dla Gości Hotelu Zamek Krolewski w Niepołomicach. Wypożyczalnia czynna od 6 kwietnia 2019 roku do 30 września 2019 roku w godzinach 11:00 - 20:00 (rower należy oddać do godziny 20:00)

CENNIK 2019

1 godzina - 10,00 zł 

2 godziny - 17,00 zł 

3 godziny - 25,00 zł 

4 godziny  i więcej (rower musi być zwrócony przed godz. 20:00) - 40,00 zł 

 

UWAGA ! Zmiana regulaminu wypożyczenia roweru. Regulamin dostępny w rececepcji hotelu. W celu uzyskania szczegółowych informacji serdecznie zapraszamy do kontaktu z recepcją hotelu Zamek Królewski w Niepołomicach

tel: +48 12 261 98 00

e-mail: hotel@zamekkrolewski.com.pl

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij