Golf

W Ochmanowie - położonym o 10 minut jazdy samochodem od Hotelu Zamek Królewski, znajduje się pole golfowe Royal Kraków Golf & Country Club. Towarzysząca dołkom 7 i 9 rzeka Bogusława i sięgające 25 metrów różnice wysokości stanowią wyzwanie dla zaawansowanych graczy, którzy stawią czoła 9 dołkowemu polu Par 72. Pole zaplanowane jest w taki sposób aby, również początkujący gracze mogli spróbować swoich sił w Driving Range z piętnastoma stanowiskami oraz greenie i bunkrze do ćwiczeń. Amatorzy tej królewskiej dyscypliny sportu, mogą odpocząć w Domu Klubowym, gdzie znajduje się restauracja, bar oraz sklep golfowy Siedząc z filiżanką kawy w dłoni obok przytulnego kominka, czy też delektując się pożywnym posiłkiem i omawiając swoje celne trafienia, albo poszerzając swoje kontakty biznesowe przy barze będziesz miał okazję poczuć wyjątkową atmosferę panującą na polu golfowym.

Pełne korzystanie z pola Royal Kraków wymaga posiadania odpowiednich kwalifikacji, a bez nich można korzystać z Driving Range. Na grę trzeba poświęcić co najmniej 1.5 godziny. Więcej informacji o Klubie znajduje się na Oficjalnej Stronie Royal Kraków Golf & Country Club. W klubie znajduje się wypożyczalnia sprzętu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij