Wydarzenia

106 Spotkanie przy Czakramie - 17.01.2020

17 stycznia o godz. 20.00 zapraszamy do Zamku Królewskiego w Niepołomicach na 106. Spotkanie przy Czakramie. Z recitalem piosenki literackiej i kabaretowej „Ciesz się życiem” wystąpią Wojtek Gęsicki i Rafał Grząka.

Gospodarzom wieczoru Agnieszce Rosnerównie i Edwardowi Zawilińskiemu na gitarze będzie akompaniował Jarosław Jurkiewicz.

W piątkowy wieczór będziemy mogli wysłuchać recitalu Wojtka Gęsickiego z towarzyszeniem akordeonu Rafała Grząki. Recital jest skonstruowany po mistrzowsku zgodnie ze starymi sprawdzonymi zasadami estrady, czy teatru, więc widownia na spektaklu „oddycha”. Są w programie elementy liryczne, ale również humorystyczne, wręcz kabaretowe. Melodyjność piosenek zarówno tych lirycznych jak i śmiesznych oraz dobry kontakt wykonawcy z widzem powoduje, że publiczność śpiewa razem z artystą. Widz czuje się w towarzystwie Wojtka-gospodarza bezpiecznie, jest przez niego traktowany ciepło i z godnością. Atmosfera koncertu sprawia, że możemy zapomnieć o codzienności i zrelaksować się mile spędzając czas.

Na koncert składają się piosenki autorskie Wojtka Gęsickiego, a także specjalnie napisane dla niego przez satyryka Jana Kazimierza Siwka i poetów: Jacka Goryńskiego i Krzysztofa Cezarego Buszmana.

17 stycznia, godz. 20.00, Piwnica Gotycka Zamku Królewskiego w Niepołomicach.

Wszystkie aktualności

2020-01-04 - Zmiana godzin otwarcia Muzeum Niepołomickiego.

Zmiana godzin otwarcia Muzeum Niepołomickiego.

2020-01-04

Czytaj więcej »
2019-11-14 - Galicyjskie Łowy - wystawa w Muzeum Niepołomickim

Galicyjskie Łowy - wystawa w Muzeum Niepołomickim

2019-11-14

Czytaj więcej »
2018-12-20 - Pratt & Whintey - nowy partner wydarzeń kulturalnych na Zamku w Niepołomicach

Pratt & Whintey - nowy partner wydarzeń kulturalnych na Zamku w Niepołomicach

2018-12-20

Z ogromną radością i dumą ogłaszamy, że nowym patronem wydarzeń kulturalnych w Zamku królewskim w Niepołomicach jest firma Pratt & Whitney.  Dziękujemy, za  wsparcie. 

Czytaj więcej »

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij