Wydarzenia

Koncert „Mozart w królewskich komnatach” - 24 kwietnia 2019

Serdecznie zapraszamy 24 kwietnia (środa), na godz. 18:00 do Sali Akustycznej Zamku Królewskiego w Niepołomicach na koncert w wykonaniu znakomitych muzyków: Klary  Šafner  (Słowenia) – obój i Wiktora Modrzejewskiego – skrzypce, studentów Uniwersytetu Muzyki i Sztuki w Graz (Austria), Magdaleny Kizior – altówka i Magdaleny Powroźnik – wiolonczela, absolwentek krakowskiej Akademii Muzycznej, oraz uznanego krakowskiego pianisty Sławomira Cierpika, wykładowcy Akademii Muzycznej w Krakowie.

W programie dominować będzie muzyka Wolfganga Amadeusza Mozarta, co uczyni ten wiosenny wieczór spędzony na Zamku jeszcze bardziej królewskim. Muzyka Mozarta bowiem pełna lekkości i wyjątkowego smaku, a szczególnie wykonywana w oktawę Świąt Wielkanocnych w tajemny sposób wyzwala magię zaklętą w zamkowych komnatach.

Organizatorami wydarzenia są Fundacja Zamek Królewski w Niepołomicach oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka w Krakowie.

Wstęp wolny.

 

Wszystkie aktualności

2018-12-20 - Pratt & Whintey - nowy partner wydarzeń kulturalnych na Zamku w Niepołomicach

Pratt & Whintey - nowy partner wydarzeń kulturalnych na Zamku w Niepołomicach

2018-12-20

Z ogromną radością i dumą ogłaszamy, że nowym patronem wydarzeń kulturalnych w Zamku królewskim w Niepołomicach jest firma Pratt & Whitney.  Dziękujemy, za  wsparcie. 

Czytaj więcej »

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij