Spotkanie Wigilijne

 Czas Wigilii i Bożego Narodzenia to doskonała okazja ku temu, by spotkać się ze współpracownikami, by podziękować za pracę, za zaangażowanie i życzyć dobrego kolejnego roku. To szczególne spotkanie wymaga wyjątkowej, królewskiej, oprawy. Nie ma ku temu miejsca bardziej godnego i piękniejszego niż Królewski Zamek. Majestatyczny świadek historii, ale i miejsce najwspanialszych uczt i biesiad.

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę, dzięki której wieczerza wigilijna spędzona w przyjacielskim gronie rozgrzeje bożonarodzeniowym ciepłem wszystkie zmysły. Przygotowane na tę wyjątkową okazję doskonałe menu, piękne wnętrza, urzekający urok atmosfery królewskiej uczty, sprawią, że będziecie Państwo chcieli zatrzymać tę chwilę na dłużej. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, oferujemy do Państwa dyspozycji pokoje hotelowe w specjalnej, gwiazdkowej cenie. Gwarantujemy również, że w cenie kolacji wigilijnej zawiera się wynajem komnaty biesiadnej. Polecamy także skorzystanie z usług dodatkowych – takich jak np. pokaz walk rycerskich czy teatr ognia, które z pewnością uświetnią Państwa królewskie ucztowanie.

 

Gorąco zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Niech wigilijna wieczerza w królewskim stylu będzie symbolem jakości Państwa firmy, niech będzie pięknym, niezapomnianym przeżyciem. Ze swojej strony obiecujemy, że dołożymy wszelkich stań, by tak właśnie się stało.

Czekamy na Państwa w gościnnych zamkowych bramach.

Propozycje menu kolacji wigilijnej 

tel. +48 12 261 98 34

e-mail: bona@zamekkrolewski.com.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij