Opalanie natryskowe

SUNFX

Piękne, Zdrowe Opalanie

Wyobraź sobie piękną i zdrową opaleniznę w pięć minut...

Teraz jest to już możliwe dzięki systemowi SunFX - niezwykle precyzyjnej profesjonalnej maszynie oraz gamie naturalnych produktów do opalania natryskowego.

Naturalna pigmentacja SunFX to doskonała alternatywa dla szkodliwego promieniowania UV.

SunFX to gwarancja pięknej opalenizny.

Zalety:

  • Natychmiastowy efekt,
  • Najwyższa jakość produktów
  • Piękny, zdrowy odcień opalenizny  100% bezpieczeństwo dla skóry

Opalanie natryskowe SunFX to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną cieszyć się piękną opalenizną, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, bez ryzyka przedwczesnego starzenia się, alergii i nowotworów.

Profesjonalnie przeprowadzony zabieg opalania  polega na rozprowadzeniu na skórze, centymetr po centymetrze, płynu brązującego o różnym stopniu opalenizny. Następnie suszy się ciepłym powietrzem nałożony preparat i…gotowe. Całość trwa ok. 10-15 minut. Jednak warto przed aplikacją mgiełki brązującej wykonać peeling całego ciała ze szczególnym uwzględnieniem łokci, kolan i pięt.  Wskazane jest by kąpiel wykonać dopiero następnego dnia by preparat mógł związać się z naskórkiem i cieszyć piękną opalenizną około 7-10 dni.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij